New Holland TD4B Serisi

newhollandtd4b-serisi-05

TD4B Serisi New Holland üretimleri arasında en güçlü ve ergonomik tasarımların başında gelmektedir. Modern ihtiyaçlar gözetilerek piyasaya sürülen New Holland TD4B bahçe ve bağcılık serilerinin arasında sektörel liderliği elinde tutmaktadır. Bu seri de New Holland’ın geçmişten günümüze edindiği bağcılık ve bahçecilik serileri iyi bir şekilde harmanlanmıştır.

newhollandtd4b-serisi-03Farklı güç seçeneklerinde sunulan dört model ile birlikte Türk çiftçisinin her türlü beklentisi ve ihtiyacı rahatlıkla karşılanabilmektedir. Aynı zamanda sahip olduğu güçlü hidrolik sistemleriyle birlikte 3000 KG seviyesine kadar kaldırma gerçekleştirebilmektedir.

Motor ve Şanzıman

newhollandtd4b-serisi-04Seride yer almakta olan dört farklı model, 3 veya 4 silindir motordan oluşmaktadır. ECE R120 ailesine mensup motorlar 65, 72, 80 ve 88 HP güç seçenekleriyle sunulmaktadır. Turbo Intercooler sistemi sayesinde hem düşük yakıt hem de temiz emisyon sağlanmaktadır. Bu sayede hem çiftçinin cebi rahat kalırken hem de motor ömrü uzamaktadır. Yüksek tork üretimi sağlayan motorlar aynı zamanda çevrecidir.

newhollandtd4b-serisi-02 12 ileri 12 geri transmisyon sistemi ile çalışmakta olan New Holland TD4B; direksiyonun yanına konumlandırılmış olan mekik sistemi sayesinde rahat kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda Powershuttle sistemine sahip olan traktörler debriyaja basmadan ileri ve geri hareket imkanı sağlamaktadır. Bu sayede en uzun işler dahi kısa sürede yerine getirilebilmektedir.

Sürüş ve Konfor

newhollandtd4b-serisi-01

New Holland TD4B Serisi tek tuş ile sistemleri devreye alma veya devre dışı bırakma imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda sahip olduğu hidrolik sistemler ile konforlu ve rahat bir iş imkanı tanımaktadır. Direksiyon çevresine konumlandırılmış olan kontrol sistemleri de operatöre zahmetsiz ve kolay iş imkanı sunmaktadır. Serinin başlıca konfor özellikleri şu şekildedir;

  • Elektronik Cihaz Şarj Edebilme Özelliği
  • 79 Lt. Yakıt Deposu İle Kesintisiz Çalışma İmkanı
  • Yakına Konumlandırılmış Çalışma Kolları

New Holland TD4B Serisi Teknik Bilgileri:
newhollandtd4bserisiteknikbilgileri

Bu Traktör Serisinde New Holland TD4.65B, New Holland TD4.75B, New Holland TD4.80B ve New Holland TD4.90B modelleri bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

1 Response

  1. Eyup yıldırım dedi ki:

    Devlet desteğiyle alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir