Massey Ferguson MF 8700 Serisi

masseyfergusonmf8700serisi-01

MF 5600 serisi hem etkili gücü hem de konforu bir arada sunmaktadır. Büyük alanları sürücüsünü yormadan işleyebilen serilerin başında gelmektedir. Massey Ferguson MF 8700; en uzun işlerde dahi performans kaybı yaşamadan yüksek kalite sunmaktadır.

masseyferguson8700serisiSahip olduğu mühendislik harikası yazılımlar ve uyumlu donanım parçaları ile arazide en büyük yardımcınız olmaya adaydır. Heybetli ve modern görünümü ile kullanıcısını güvenle taşımaktadır. Her türlü aparatı rahatlıkla taşıyabilmesinin yanı sıra sunduğu kolaylaştırıcı seçeneklerle mükemmel bir sanat eserini andırmaktadır. Her özelliği ile ailenin yeni bireyi olmayı hak etmektedir.

Motor ve Şanzıman

masseyfergusonmf8700serisi-02

Pek çok çevre devasa görünümü ve yüksek güç tüketimi nedeniyle yakıt tüketiminin de yüksek olması beklemektedir. Ancak yeni nesil SCR AGRO Power Motor ile düşük yakıt tüketimi ile çalışmaktadır. SRC teknolojisinin sahip olduğu pek çok özellik düşük yakıt tüketimi alanında işlevsel sonuçlar sunmaktadır. Devasa gücünü devasa motor ile besleyen Massey Ferguson MF 8700 serisi 290 ile 400 beygir arasında modellere sahiptir. Serinin şanzımanı Dyna-VT ailesine mensuptur. Sağladığı otomatik hız koruma sistemi ve yüksek verimlilik esası bu ailenin değerini gözler önüne sermektedir.

Sürüş Konforu

masseyfergusonmf8700serisi-03

Yüksek araç gücü ve manevra kabiliyeti kullanıcısına rahat bir sürüş imkanı tanımaktadır. Dyna-VT şanzıman ile vites geçişleri ve sürüş deneyimi oldukça rahatlatıcı olmaktadır. Sürücü en çok ilgilendiren kısım olan kabin; muazzam bir denge gözetilerek tasarlanmıştır.

360-mf8700-09Giriş kapılarının dahi ayrı bir öneme sahip olduğu Massey Ferguson MF 8700 serisinin ön plana çıkan konfor özellikleri şunlardır;

  • Kollar ve Düğmeler Mantık Gözetilerek Konumlandırılmıştır
  • Panaromik Kabin Yapısı ile Görüş İmkanlarının Oldukça Geniş Olması
  • Rahat Koltuk
  • Süspansiyon Sistemi ile Kabin Dengeleme
  • Renkli LED Ekran ile Tratör İşlevi Görüntüleyebilme

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir