New Holland 56S Serisi

newholland56sserisi

New Holland 56S serisi geleneksel ve klasik çizgilerden vazgeçemeyen Türk çiftçisinin beklentileri ön planda tutularak tasarlanmıştır. Ekonomik tüketim ile güçlü yol tutuşun birleştiği seride her türlü arazi şartına uygun çalışma imkanı sunulmaktadır.

Motor ve Transmisyon dengesinin üst seviyede kurulmasının yanı sıra gelişmiş kuyruk mili sistemiyle de göz doldurmaktadır. Direkt tahrik şaftı sayesinde işler en az kayıp ile yerine getirilmektedir. Ergonomik tasarımın yanı sıra tekerlek ya da motor devrine bağlı çalışma imkanı sunulmaktadır.

newholland56sserisi-01

Motor ve Şanzıman

New Holland 56S serisi motoru Tier III ailesine mensuptur. Turbo Intercooler sisteme sahip motor ile hem zararlı emisyon minimum seviyede tutulmakta hem de yüksek performans sağlanmaktadır. Kaporta altında bulunmakta olan turbo susturucu ile düşük ses seviyesinde çalışılabilmektedir. Uzun ömürlü sistemi sayesinde düşük bakım ve onarım maliyetleri sağlanmaktadır.

newholland56sserisi-02

Yüksek tork üretimi sayesinde ise en zor işlerin üstesinden bile başarıyla gelebilmektedir. Motorlar üç silindir ve dört silindir olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Spintube hava filtresi ile motor temizliği başarıyla sağlanmaktadır. Filtrenin temizliği ise kolaylıkla gerine getirilebilmektedir. Üstün transmisyon yeteneklerine sahip olmasının yanı sıra 8 ileri 2 geri vites imkanı sunmaktadır.

New Holland 56S serisinin Teknik Detayları:
newholland56stekniktabloTeknik Tablo Küçük Gözüküyorsa Tıklayın.

Sürüş Konforu

Sürücün sağına ve soluna yerleştirilen kollar ile kolay sürüş imkanı tanınmaktadır. Üstün hidrolik çeki sistemleri yorucu ve zorlayıcı işleri operatörün kontrolünde kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Konforlu sürücü koltuğu ve iç kabin traktör operatörüne rahat harekat imkanı tanımaktadır.

newholland56sserisi-03

New Holland 56S serisi tasarım ve konforun bir arada sunulduğu kalitenin hiçbir alanda aksatılmadığı başarılı bir seridir. Diğer konfor özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Konforlu Sürücü Koltuğu
  • Geniş İç Hacim
  • Geniş Cam Yapısı
  • Aydınlık ve Geniş Görüş Açısı
  • Analog ve Dijital Gösterge Panelleri

Bu seride 3 farklı traktör modeli bulunmaktadır. Bunlar, New Holland 55-56s, New Holland 65-56s ve New Holland 75-56s modelleridir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir