Ursus C-3102

Ursus farklı traktör serileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Üretilen traktör serilerine baktığımız zaman gerçekten güçlü ve iyi seriler olduğunu görüyoruz. C serisinin en iyileri arasında ise Ursus C-3102 traktör yer almaktadır. Bu traktör modelinde yer alan geniş aksamlı standart ekipmanlar sayesinde sizlere evrensel bir traktör sunmaktadır.

Bu traktör modelinde yapacağınız çeşitli işlemleri için sizlere çeşitli seçenekler sunulmaktadır. Olabildiğince sorunsuz bir traktör modeli olabilmesi için uzun ömürlü aksamlar kullanılmıştır. Aynı zamanda sizlere bir traktörden beklediğiniz her şey en iyi şekilde sunulmaktadır.

Motor ve Şanzıman

Ursus C-3102 motor ve şanzımanıyla ayrıca dikkat çekmektedir. Traktörlerde sürekli motor problemleri yaşandığını görebiliyoruz. Bu problemlerin yaşanmaması için C-3102 traktörde en iyi motor kullanılmıştır. PERKINS motoru en son teknolojiyle üretilmiştir. Dizel ve turbo şarjlı olarak karşımıza çıkmaktadır. 2200 güce sahiptir. Hava filtresine baktığımız zaman ise kuru ve iki aşamalı bir kirlilik sensörüne sahiptir.

Sıvı soğutmalı ve 120 litre yakıt deposu bulunmaktadır. Traktörün kaldırma kapasitesi ise 4400 KG’dır. Şanzımanı ise 12×12 şeklindedir. Traktörün bütün bu özellikleri incelendiği zaman son derece kaliteli bir model olduğunu ve uzun süre kullanımı olduğunu söyleyebiliriz. Diğer traktörlerde yaşadığınız motor arızalarından dolayı yolda kalma durumunu C-3102 serisi sizlere yaşatmayacaktır.

Sürüş Konforu

Günümüzde her ne kadar bir traktörün aksamları ve parçaları çok önemli olsa da insanlar artık sürüş konforuna ve kendilerine sunulan ekstra imkanlara da önem vermektedir.

Ursus C-3102 modelinde sürüş konforundan yana insanlara bekleneni verdiğini görüyoruz. Traktörün kabininin içerisindeki konumunuz görüş açınızdan çok iyi olacağı gibi genel anlamda her türlü arazi şartında aracınızı çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. C-3102 sizlere kabininin yapısından dolayı güvenilir bir sürüşte sunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir