CASE IH Farmall U ve Farmall U Pro Serisi

caseihfarmalluserisi-01

Büyük ve orta işleri başarıyla yerine getirmesi amacıyla tasarlanan CASE IH Farmall U ve Farmall U Pro serisi işletmelerin ve çiftçilerin her türlü beklentisine yönelik tarımsal işleri başarıyla yerine getirmektedir. İki farklı güç seçeneğiyle Türk çiftçisinin hizmetine sunulan seride teknolojik imkanlardan hat safhada fayda güdülmüştür. Dayanıklı kuyruk mili ve yüksek kaldırma kapasitesi ile çiftçinin zor işlerini kolaylıkla yerine getirebilmektedir. Kuyruk mili üç hızlı ve dört hızlı seçenekler ile müşterinin tercihine bırakılmaktadır.

caseihfarmalluserisi-01

Motor ve Şanzıman

Tier IV ailesine mensup motorlar ile çalışmakta olan CASE IH Farmall U ve Farmall U Pro
Common-Rail enjeksiyon sistemine sahiptir. Seriye mensup araçlar 107 ve 114 HP güç seçenekleriyle sunulmaktadır. Motor serisinin en büyük özelliklerden bir tanesi fazlasıyla çevreci olmasıdır. Düşük zararlı gaz salınımı ile doğa korunurken gelişmiş hava filtreleriyle de motorun iç yapısı güvence altına alınmaktadır. Kolay açılabilen kaput rahat onarım imkanı tanımaktadır. Aynı zamanda motor bakım ve onarım maliyetleri oldukça düşük seyretmektedir. Farmall U serisi 24 ileri 24 geri vites imkanı tanırken Farmall U Pro serisi ise 32 ileri 32 geri vites imkanı tanımaktadır.

caseihfarmalluserisi-02

Sürüş Konforu

Tamamıyla yenilerek modernizasyonu başarıyla tamamlanan CASE IH Farmall U ve Farmall U Pro Türk Çiftçisine layık konfor sunmaktadır. Gerek modern dış çizgileri gerekse operatör dostu iç kabiniyle sürüşü daha konforlu kılmaktadır. Ergonomik tasarımı ile kontrol kumandalarına rahat ulaşma imkanı tanımaktadır. Bu sayede operatör uzun işleri dahi yorulmadan yerine getirebilmektedir.

caseihfarmalluserisi-03

Serinin ön plana çıkan diğer konfor özellikleri şu şekildedir;

  1. Ergonomik Kumanda Tasarımı
  2. Emniyet Kemerli Yolcu Koltuğu
  3. Açılabilir Cam Sistemi
  4. Geniş Görüş İmkanı

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir