New Holland TDD Delta Serisi

newhollandtdd-deltaserisi

Serinin en temel özelliği yıllara meydan okuyan ve asla eskimeyen güçlü yapısıdır. Uzun yıllardır piyasada olan New Holland TDD Delta; çağın gereklerine göre düzenli modernizasyon geçirmektedir. Kendini kanıtlamış yapısıyla kullanıcısının vazgeçilmezidir. Aynı zamanda orta sınıf işlerde başarılı sonuçlarıyla bilinmektedir. Modern tasarımının yanı sıra farklı güç yapılarıyla piyasaya sürülmektedir. Lift 0-matic sistemleri ile donatılan hidrolik takımları kontrol kolu ile rahat kullanım imkanı tanımaktadır. Tüm modellerde standart olarak sunulmakta olan dört adet hidrolik güç çıkışı bulunmaktadır.

Motor ve Şanzıman

TDD Delta serisi dört farklı motor gücü seçeneğiyle sunulmaktadır. Motor güçleri 75, 88, 98 ve 110 HP seviyelerindedir. New Holland TDD Delta serisi Tier III motor ailesine mensuptur. Bu motorların en büyük özelliği ise çevreci olmalarıdır.

newhollandtdd-deltaserisi-01

Aynı zamanda zararlı emisyon düşük seviyelerde tutulmaktadır. Intercooler sistemi ile daha düşük yakıt tüketimi sağlanırken Turbo sistemiyle de daha yüksek performans elde edilebilmektedir. Güçlü ve sağlam yapısı ile düşük ses seviyelerinde çalışmaktadır. Yüksek tork üretimi de cabasıdır. Aynı zamanda gelişmiş Transmisyon seviyesi dikkat çekmektedir. 12 ileri 12 geri vites sistemi ile her türlü hız aralığı performans kaybı yaşanmadan yakalanmaktadır. Transmisyon 3 kademe ve 4 vitesten oluşmaktadır.

Sürüş Konforu

Serinin en belirgin konfor özellikleri arasında modern kaporta ve kabin tasarımı yer almaktadır. Teknolojinin gereklerini eksiksiz sağlamasının yanı sıra modern çizgilerle donatılmış bir kaporta yapısına sahiptir. Modern çizgiler ile bezenen ızgaralar motorun daha kaliteli ve iyi soğumasını sağlamaktadır.

newhollandtdd-deltaserisi-02

New Holland TDD Delta Serisi üstün aydınlatma kapasitesi ile donatılmıştır. Serinin diğer konfor sağlayan özellikleri şu şekildedir;

  • 360 Derece Geniş Görüş İmkanı
  • Kabin İzolasyonu ile Maksimum 79.5 dB ses seviyesi
  • Ayarlanabilen Direksiyon Kolonu

New Holland TDD Delta:

tdddelta-newholland

Bu traktör serisinde New Holland TD75D Delta, New Holland TD90D Delta, New Holland TD100D Delta ve New Holland TD110D Delta modelleri bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir