CASE IH Maxxum CVX Serisi

caseihmaxxumcvx_kapak

Güçlü yol tutuşu ve ekonomik yakıt tüketimi ile CASE IH Maxxum CVX Serisi Türk Çiftçisinin tarlada ki en büyük yardımcısı olmaya adaydır. İleri teknoloji sistemler ile donatılan aksanlar güç koşullarda dahi performans kaybı yaşamadan hizmet sunmaya devam edebilmektedir. Daha fazla güç ve daha fazla üretkenlik sloganıyla piyasaya sürülmesinin yanı sıra konfor ve ergonomik tasarımdan da ödün vermemektedir. Sahip olduğu isteğe bağlı özellikler ile çok yönlü çalışma imkanı sunmaktadır. Gücün ve hassasiyetin birleştiği traktörler ile tarla işleri kısa sürede güvenle yerine getirilebilmektedir.

caseihmaxxumcvx_02

Motor ve Şanzıman

İleri teknoloji Common-Rail sistemler ile donatılan CASE IH Maxxum CVX serisi %10 civarında performans artışı sağlamaktadır. Yüksek güç artışı 1900 RPM seviyelerinde yakalanarak aynı zamanda düşük yakıt tüketimine de olanak sağlamaktadır. Tier IV-A sınıfına mensup motor yapısı ile temiz emisyon üst düzeyde sağlanmaktadır. Aynı zamanda sağlam motor yapısı uzun ömürlü kullanım imkanı tanımaktadır.

caseihmaxxumcvx_01

Tier IV-A motorlar kaliteli yapıları nedenliyle düşük maliyetler karşılığında onarım ve bakım imkanı tanımaktadır. Yüksek verimli transmisyon teknolojisi 0 ile 40 Km/h aralıklarında geçişleri operatöre hissettirmeden sağlamaktadır. DKT kısaltmasıyla bilinmekte olan Doppel Kupplungs Technologie pürüzsüz vites geçiş imkanının yanı sıra yakıttan tasarruf sağlamaktadır.

Sürüş Konforu

Motor ve Şanzıman yapısı kadar tasarım ve ergonomiye de gerekli özen gösterilmiştir. Ergonomik kabin içi kollar ile operatör yorulmadan işi rahatlıkla yönetebilmektedir. Kabin içi ses izolasyonun yanı sıra kullanılan cam yapısı geniş görüş imkanı sağlamaktadır. CASE IH Maxxum CVX serisinin sağlamakta olduğu başlıca konfor özellikleri şu şekildedir;

  1. Mükemmel Görüş Açısı
  2. 69 dB Kabin İçi Gürültü Seviyesi
  3. Kaliteli Sürücü Koltuğu
  4. Elektronik Gösterge Panelleri
  5. Üstün Kabin İçi Yönetim Mekanizmaları

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir