Fendt C Serisi Biçerdöver Serisi

fendt-c-bicerdover-1

Hasadın; dövme, biçme, harmanlama ve temizleme gibi bütün işlemlerini tek seferde ve tek bir araçta yapılmasını sağlamaktadır. Bu işleri sağlarken kullanıcının konforunu ve güvenliğini düşünerek, araçların sadece güç üzerine değil de güvenlik ve konfor üzerine üretilmesinde büyük rol oynayan Fendt C Serisi’ in üretimini yapan firma bu konuda birçok takdir toplamayı başarmıştır.

fendt-c-bicerdover-2

Bu seride kullanıcının rahat bir şekilde çalışabilmesi için kabin kısmının özellikle büyük olması gözden kaçmamaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş olması kullanıcı için büyük bir avantaj olacaktır. Güçlü motoru ile çok yakıt harcamadan yüksek verimlilik yapabilen biçerler arasında ilk sırada yer alıyor diyebiliriz. Çok sayıda yeni özellikleri sayesinde, üst orta beygir sınıfının prim segmentini yeniden tanımlamaktadır. VarioGuide yeni bir görünüm, altı sıralı saman kıyıcı ile otomatik direksiyon bunlardan sadece birkaçıdır.

fendt-c-bicerdover-3

FENDT C Serisinin Özellikleri

Düzgün mahsul besleme, yüksek verimlilik ve iyi harman sonuçları çiftçi için oldukça önemli bir unsurdur. Bu yüzden işinde kullanacak olduğu biçerdöveri doğru bir şekilde seçmesi, alacağı olumsuz sonuçları oldukça düşürecektir. 7.60 m4.80 m çalışma genişliğine sahip olan Fendt C Serisi, düşük güç gereksinimi ile dakikada 1.254 gibi bir hızda kesim yapmaktadır.

fendt-c-bicerdover-41

Güç besleme silindiri sayesinde kırpma asansörüne, tablodan düzgün bir mahsul gönderebilmektedir. Alanları değiştirirken, çoklu bağlantı hızlı sirkülasyona izin verebilmektedir. Kendi kendini temizleyen ve sürekli keskin kalan, dakikada 1254 kesim yapabilen bıçak sistemi sektöründe en iyi olma niteliğini taşımaktadır.

Sürüş Konforu

Tamamen kullanıcının işinin kolaylıkla halledebilmesi ve bunu sağlarken kullanıcının güvenliğini ve konforunu düşünerek üretilen bu seri, diğer seriler arasında en iyi damgasını almıştır. Fendt C Serisi, konforlu koltukları sayesinde kullanıcının oturduğu zaman rahat etmesini sağlamaktadır. 3 yollu ayarlanabilir direksiyonu sayesinde rahat bir çalışma pozisyonu bulmak oldukça mümkündür. Aydınlatma sistemi sayesinde gece çalışırken bile geniş kapsamda ışık saçma imkânı sunmaktadır.

Aynı zaman da ayarlanabilir aydınlatmalar sayesinde ışığı kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Geniş kabini sayesinde, çalışanın rahat bir şekilde iş yapması kolaylaştırılmıştır. Son teknoloji ile üretilmesi, kullanıcının olabilecek sorunları anında çözebilmektedir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir