Erkunt Bereket Serisi

Bereket65E2WD-K

Erkunt Bereket yerli üretim seriler arasında Türk çiftçisinin bütün beklentilerini gerçek kılan yegane modellerin başında gelmektedir. Araç içerisinde çiftçinin her türlü ihtiyacı düşünülmüştür. Gerek otoyol sürüşü esnasında gerek tarla da bir çiftçinin ihtiyaç duyabileceği bütün özellikler araç içerisinde mevcuttur. Model geliştirmeleri müşteri beklentileri merkeze alınarak gerçekleştirilmiştir.

Görünüşü ile tam bir efsaneyi andıran araç yüksek kabiliyetleri ile dikkat çekmektedir. Tam bir tasarım harikası olan model sürücüsüne farklı hız seçenekleri sunabilmektedir. Bereket, farklı modeller ile piyasaya sürülmekte ve müşterinin beklentilerinin karşılanması sağlanmaktadır. Her model farklı bir beklentiye cevap vermektedir. Oldukça düşük seviyelerde güç harcamasına rağmen maksimum verimlilik sağlamak konusunda ki başarısı pek çok platformda kanıtlanmıştır.

Bereket65E4WD-K-01

Motor ve Şanzıman

Her modeli farklı bir şaheser olan markanın Bereket modellerinde düşük yakıt tüketimi ve daha az sesle çalışma prensibi ön plana çıkmaktadır. Erkunt Bereket daha az emisyon sağlayarak çiftçi dostu olduğunu kanıtlarken her çiftçinin beklentisine yönelik farklı vites seçenekleri sunan modelleriyle dikkat çekmektedir. Hidrolik kol seçeneğiyle sürücüsüne oldukça kolay ayarlama imkanı sunan araçlar Joystick vitesi ile traktör sektörüne farklı bir soluk getirmektedir. Paslanmaya ve çürümeye oldukça dayanıklı olan gövdesi ile uzun yıllar güvenle hizmet verebilmektedir.

Sürüş Konforu

Bereket serisi çiftçinin gücü olduğu kadar çiftçinin konforu olmayı da başarmaktadır. Her türlü vücut ergonomiğinin düşünülmesinin yanı sıra yolculuğu ve işleri daha keyifli hale getirecek pek çok özellik araç içerisine konumlandırılmıştır. Bu özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Rahat ve Vücut Ergonomiğine Uygun Koltuk
  • Kolay Erişilebilir Kollar ve Düğmeler
  • Rahat Vites Değişimi Sağlayan Joystick Vites
  • Kişiye Özel Ayarlana Bilen Direksiyon
  • Arttırılmış Yüksek Kabiliyetli Dümen Seçeneği

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir