DEUTZ FAHR 4E serisi

deutz-fahr-4075e

Türkiye’de oldukça fazla traktör kullanıcısı mevcut ve en fazla tercih edilenler arasında DEUTZ FAHR 4E serisi modelleri bulunuyor. 5 farklı model ve yüksek donanımlı traktörler olarak piyasaya sürülmüş olan bu seri, yüksek beygirleri ile dikkat çekmekte.

Kullanılmaya başlandığı zaman oldukça kolay bir kullanımı olduğu gözlerden kaçmayacaktır Türkiye’de genel olarak tercih edilen kaporta tarzını yep yeni bir tasarımla bizlere sunmayı başaran DEUTZ FAHR 4E SERİSİ, tek çeker ve çift çeker olmak üzere sunuluyor.

Motor ve Şanzıman

Daha çok tarımsal alanda kullanıma uygun olarak tasarlanan DEUTZ FAHR 4E SERİSİ, güçlü motor kapasitesi sayesinde en zor işlerin altından başarı ile kalkmayı başarıyor. 4050E motorunun 50 beygirlik gücü ile oldukça iyi işler başaran modelde, 4055E isimli yeni tür 62 beygirlik motorlar da beraberinde geliyor. Ayrıca gelişmiş teknoloji ile donatılmış yüksek basınçlı enjeksiyon sistemler sayesinde her türlü araziden en başarılı sonucu almaya olanak sağlıyor.

Maksimum performansı ve uyumu sağlamak amacıyla tasarlanan yeni şanzımanlar, araziye uygun vites seçimi sayesinde yakıt tasarrufunda yeni bir çığır açmış olacaksınız. Ayrıca bu şanzımanların motorlara katkısı da büyük olacak ve motor ömründe gözle görülür bir uzamaya yardımcı olacaktır. Sürüngen vites sayesinde çok düşük hızlarda işlerinizi halledebilirken; ulaşım işlerinizde de 40 km/sa’e kadar çıkabileceksiniz. Tüm bu özellikler birleştiğinde minumum bütçe, maksimum iş beraberinde geliyor.

Sürüş Konforu

DEUTZ FAHR 4E SERİSİ, mükemmel bir tasarım eseri olduğunu daha ilk bakışta sizlere hissettirecek. Özellikle uzun saatler boyunca çalışmak zorunda olanlar için uygun tasarlanmış kabin, klima ile çalışma verimini arttırmaya yönelik üretildi. Hem bir tasarım harikası, hem konfor, hem de maksimum verimi bir anda istiyorsanız; DEUTZ FAHR 4E SERİSİ modeller tam da size göre.

Deutz-Fahr 4E Serisi Broşürü:
[pdfviewer]http://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/04/4e_tanitim_kitabi_1.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

2 Responses

  1. Savaş KIRDAĞ dedi ki:

    Dehşet bir traktör, çekişiyle, konforuyla herşeyiyle 10 üzerinden 10 #Deutuz fahr 4080E serisi..

  2. AYDIN ŞAHİN dedi ki:

    4075E Serisi Deutuz Fahr sıfır fiyatı kaç taksit oluyor ve diğer traktörlerden sağlam özellikleri nelerdir bildirirseniz memnun olurum teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir