New Holland Büyük Balya Makineleri

nh-buyukbalyamakinesi-02

Modern tarım yapan büyük işletmeler tarafından tercih edilebilecek New Holland’ın ithal Big Baler balya makineleri, balyalamada yüksek verim sağlamaktadır. Yüksek kapasitesi sayesinde daha fazla saman yığınını, ön sıkıştırma sistemi aracılığı ile balya haline getirmektedir. Yeni plus serisinde balya odasının uzunluğu arttırılmış olup güçlendirilmiş piston sayesinde daha ağır ve düzgün balyalar ortaya çıkarmaktadır.

Yüksek iş başarısı sağlayan Big Baler plus serisi, bu iş için önemli özellikleri de içerisinde barındırmaktadır. Otomatik yağlama, çift düğümlü bağlama, otomatik gresleme, balya kusturma ve hidrolik balya son çıkış oluğu gibi özelliklerle büyük ve geniş arazilerde verimli bir şekilde çalışma olanağı tanımaktadır.

Dümenlenebilme özelliğine sahip çift dingili sayesinde tarla başı dönüşlerde işinizi kolaylaştıracak. Ayrıca bu sistem sarsıntısız çalışabilme ve lastik ömrünü uzatılmasını sağlamaktadır. Big Baler Plus’un geniş model seçenekleri sayesinde daha geniş ve yüksek balyalar yapabilirsiniz (120cmX90cm).

Ön kısımda bulunan toplama ünitesinin hemen arkasında bulunan iki adet helezon sayesinde toplayıcı düzenin tıkanmasını engeller ve daha verimli bir şekilde samanları balya odasına taşır. New Holland Big Baler 870 ve Big Baler 890  modellerinde 800 mm., Big Baler 1270 ve Big Baler 1290 modellerinde ise 1200 mm. genişliğe sahip W-ŞEKİL ROTORLU TİP SAP KIYICI ile kesme kuvveti eşit olarak dağıtılırken traktör güç gereksinimi azaltılmaktadır.

198 cm ile 235 cm çalışma genişliğine sahip olan Big Baler plus modelleri, çift düğümlü ağır hizmet tipi bağlama yapmaktadır. Balya makinesinin boş ağırlığı 7 tondan fazladır.

Ürünün Broşürü

newholland-buyuk-balya-makinesi

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir