HATTAT T4000 SERİSİ

hattatt4000-03

Hattat Grubu 2002 yılından beri seri üretim halinde üretmekte olduğu Hattat traktörleriyle yerli pazarda oldukça fark yaratmıştır. %100 yerli üretimi savunan ve ekonomik bir tavır çizerek çiftçilerin yanında yer alan Hattat Grubu, Hattat T4000 Serisi ile de çiftçilere tarlalarda rahatlık sunmayı hedeflemektedir. Zorlu çalışma koşullarına oldukça dayanıklı olacak şekilde üretilen bu Hattat Tarla serisi “%100 yerli üretim %100 başarı” sloganıyla tüm çiftçilerin gönlünü fethetmektedir.

Motor ve Şanzıman

Hem dayanıklı ve kaliteli hem de hesaplı olmasıyla bilinen Perkins motorlarını kullanan Hattat traktörleri çiftçilerin cebine asla göz dikmez. Hattat T4000 Serisi uzun dingil arası mesafeye sahiptir. Bu da ağırlığın eşit bir şekilde dağılmasını sağlar ve çekiş gücünü arttırır.

Böylece hem çiftçilerin işleri kolaylaşır hem de onların zamandan kazanmalarını sağlar. Bu tarla serisi traktörler farklı vites seçeneklerine sahiplerdir. Bu da traktörün farklı seçenekler için –yani tarla, nakliye ya da yol- farklı uygunlukta ki hızlara sahip olmasını getirir.

Sürüş Konforu

Hattat T4000 Serisi ayarlanabilir sürücü koltuğuna sahiptir. Bu da hem konforu hem de verimi arttıran bir özelliktir zira uzun saatler boyunca çalışmak durumunda kalabilecek çiftçilere işlerini daha kolay yapma imkanı sunar. Geniş sürücü kabini de bulunan bu tarla serisi traktörlerde çiftçiler ferah bir ortamda saatlerini geçirebilirler.

Direksiyonun yüksekliğinin de ayarlanabilir olması bu traktörlerin ergonomik tasarımına bir başka örnektir. Son olarak bu tarla serisi traktörler yumuşak pedallara sahiplerdir. Bu da sürücülerin bu pedalları daha rahat kullanmalarına vesile olur. Başka traktörlerde pek de rastlayamayacağınız hidrolik debriyaj özelliği ile ise konfor bir kat daha arttırılmıştır. Bu serinin traktörlerini kullandıktan sonra neden daha önce kullanmamışım demeniz içten bile olmayacaktır.

Hattat T4000 traktör serisine ait fiyatlara ulaşmak için tıklayın.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir