50 Bin TL’ye Kadar Olan Kubota Traktörleri Peşinatsız Satın Alabilirsiniz.

kubota-traktor

Kubota Türkiye’nin resmi sayfasında yayınlanan bir haberi sitemizde paylaşmak istedik. Sabit Faizli traktör kredisi uygulamasında gerçekleşen değişiklik sonrası firma Türkiye sayfasında şu haberi paylaştı;

Bilindiği üzere; Kubota Türkiye tarafından ithal edilen ve bayilerimiz tarafından satışı yapılan Kubota marka traktörlerin Ziraat Bankası tarafından açılacak sabit faizli traktör kredileri ile tarımsal müşterilere satışına ilişkin olarak Kubota Türkiye ile Ziraat Bankası arasında imzalanan protokoller kapsamında Ziraat Bankası şubelerince traktör kredisi kullandırılmaktadır.

Söz konusu uygulama kapsamında; Ziraat Bankası mevzuatı paralelinde, üretici adına düzenlenen faturada belirtilen KDV dahil satış tutarının %75’ine kadar kredi kullandırılmakta, kalan %25’lik kısım üretici tarafından karşılanması gereken öz kaynak olarak kabul edilmektedir.

Ziraat Bankası mevzuatında 14.12.2015 tarihi itibarıyla yapılan değişiklik ile 50.000 TL’ye kadar yapılan yatırım kredisi kullandırımlarında öz kaynak katkısı aranması uygulamasına son verilmiştir.

Bu bağlamda, sabit faizli traktör kredilerinde de öz kaynak katkısı aranmaksızın 50.000 TL’ye kadar kullandırım yapılabilecek olup, müşterinin 50.000 TL’nin üzerinde kredi kullanmak istemesi durumunda, fatura bedelinin %75’i üzerinden kredi tahsis ve kullandırımına devam edilecektir.

Bu bağlamda B,L,MK serilerindeki 50.000 TL’ye kadar olan ürünlerimize hiç peşinatsız sahip olabilirsiniz.

Kubota Traktör Modelleri hakkında bilgi almak için Kubota kategorimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kaynak: Kubota Türkiye

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir