CASE IH JX Maxpro Serisi

caseih_jx_maxpro_traktorlernet_01

İleri tarım teknolojileri ile bezenmiş olan CASE IH JX MAXPRO; Türk Çiftçisinin beklentilerine odaklanılarak tasarlanmıştır. Sınıfının standartlarından daha üstün niteliklere sahip olmasının yanı sıra kombine teknolojik sistemleri ile rahat ve yorucu olmayan iş deneyimi imkanı sunmaktadır.

Bütün tarımsal faaliyetlere cevap verebilecek nitelikler ile donatılmıştır. Gerek güçlü motor yapısı gerekse gelişmiş transmisyon seviyesi operatöre rahat ve geniş kullanım imkanı tanımaktadır. Neslinin çok üzerinde ki traktör fonksiyonları ile zor işlerin üstesinden başarıyla gelmektedir. Güçlü hidrolik sistemleri ile kaliteli kuyruk mili işin her anında rahat harekat imkanı sunmaktadır.

caseih_jx_maxpro_traktorlernet_02

Motor ve Şanzıman

Profesyonellerin tercihi olan CASE IH JX MAXPRO altı farklı model seçeneği ile maksimum güç imkanı tanımaktadır. Yeni standartların belirleyicisi mottosu ile piyasada kendine yer bulmasının yanı sıra 65, 75, 80, 88, 98 ve 110 HP gücünde seçenekler eşliğinde sunulmaktadır. Dört silindirli yüksek performans timsali motoru ile düşük yakıt tüketimi garantisi vermektedir.

caseih-jx-75-turktraktorEkonomik, güçlü ve çevreci motorlar ile hem çiftçi hem de doğa dostu bir çizgide seyretmektedir. Sahip olduğu hava filtresi ve fan özellikleri ile motoru daima temiz tutmaktadır. Doğaya yapılan zararlı gaz salınımı minimum seviyelerde tutulurken eminim tertemiz gerçekleştirilmektedir. Bu sayede motor uzun ömürlü kalmakta ve sağlam bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. 12 ileri 12 geri ve 20 ileri 12 geri vites seçenekleri sunulmaktadır.

4ceker-case-ih-jx-maxpro-80

Sürüş Konforu

Yepyeni tasarımı ile kullanıcılarının gözlerini kamaştıran CASE IH JX MAXPRO Serisi sahip olduğu özellikler itibariyle sınıfında ki traktörlerden sıyrılmaktadır. Gerek ergonomik tasarımı gerekse konforel özellikler itibariyle her türlü beklentiyi rahatlıkla karşılayabilecek nitelik ve kabiliyete sahiptir. Operatörlerden tam not alan konfor özelliklerinin bazıları şu şekildedir;

 • Gece Çalışma İmkanı Sağlayan Aydınlatma Sistemi
 • Süspansiyonlu Sürücü Koltuğu
 • Modern Kabin Tasarımı
 • Geniş Gösterge Paneli
 • Arka Cam Sileceği
 • Klima
 • Yolcu Koltuğu

Case IH Jx serisi MAxpro traktör modelinin alt modelleri ise, Case Jx70, Case JX 75, Case JX 80, Case JX 90, Case JX 100 ve Case JX 110’dur.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

4 Responses

 1. ferhat ak dedi ki:

  çok pahalı

 2. ferhat ak dedi ki:

  çok pahalı ve 110 bg motorun donanımı bu olmamalı…fiyatı emsallerinin ötesinde….donanımı ise emsallerinin çok gerisinde.

 3. şeref yavan dedi ki:

  ben de jx90 var çok memmunum ama servis hizmetleri sıfır denecek kadar kötü arıyorum adamları gelmiyorlar mecburen ehli olmayan ustalardan yardım alıyoruz vey a arzalı çalıştırıyoruz fabrikayıda aradım 1defa döndüler sonra onlardande ses soluk çıkmadı

  • hacı kaa dedi ki:

   Bizde 170 lik ve 75 lik olmak üzere 2 tane var kullanmadan yorum yapmayınız her konuda memnunuz. şimdiye kadar kullandığımız traktörlerin üzerinde buna kardeşi olan Newhollandda dahil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir