Same Frutteto Seri̇si̇

frutteto-same-0

Kullanımı ve bakımı kolay, vitesli ve shuttle versiyonları bulunan bahçe ve tarımsal alanlar için oldukça uygun bir seridir. Şık tasarımı, sadeliği ve güçlü performans sağlayıcıları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Same Frutteto serisi yakıt tüketimini en aza indirme şansı da vermektedir. Kompakt traktör sınıfı içerisinde önemli bir yere sahiptir. Manevra yapma kabiliyeti iyi düzeydedir. Konfor ve sürüş güvenliği bağlamında da avantajlı konumda bulunan bir seridir.

Motor ve Şanzıman

Seri içerisinde,  silindirli SDF 1000 Tier 3 yeni nesil motor yer almaktadır. Motor tipi seri de W ve WT seçenekleriyle de ikiye ayrılıyor. Anma hızı 2200 rpm olmakla beraber tork gücü 213 ile 240 Nm arasında değişmekte.

Same Frutteto serisi maksimum yakıt kapasitesi de 65 litredir. Şanzıman sistemi mekanik ve senkronizedir. 15 ileri ve 15 geri şeklinde shuttle şanzıman olanağı il, 12 ile ve 3 geri şeklinde standart şanzıman sistemi bulunmaktadır. Azami hız seviyesi 30 kilometredir. Seri içerisinde, hidrostatik güç direksiyon sistemi kullanılmıştır.

Sürüş Konforu

Platform kabinli olan seride, emniyet kafesi katlanabilir moddadır. Araç üstü gösterge sistemi de analog olarak tercih edilmiştir. Direksiyon açısı ve bağımsız pompalı sistemi ile kolay hakimiyet sağlayabiliyorsunuz. Same Frutteto serisi kapsamında yer alan hidrolik kaldıcıları sürücülerin zor koşullarda dahi kolayca araç kullanımını sağlamaktadır. Seri,  güvenilir ve konforu bir arada bulunduran modellere sahiptir.

Römork kullanımı için de son derece uygun bir tasarıma sahiptir. Hem sade hem de işlevselliği fazla bir seri olarak tanımlayabiliriz. Sürücü konforu açısından, koltuğun sağ tarafında tüm vites kolları bulunmaktadır. Asma tip pedal çeşidi tercih edilmiştir. Geniş yol ve kullanım kabiliyeti vaat edilmiştir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir