Landini 7 Serisi

27 Kasım 2017 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Çiftçinin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan trakötörün en iyi markalarından birisi de Landini’ dir. Landini 7 serisi de çiftçinin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuş olan traktörlerden oluşmaktadır. Diğer traktörlerden çok daha büyük bir traktöre sahip olmak isteyen ve işleri büyük olan çiftçiler bu traktör serisini seçebilirler.

Öncelikle daha geniş tarlalarda çalışan işçiler için oldukça kullanışlı olan bu seride yakıt tasarrufu da bulunmaktadır. Yakıttan tasarruf sağlamak isteyen çiftçiler, zamandan da tasarruf sağlayabileceklerdir.

Motor ve Şanzıman

Landini 7 serisi diğer normal traktörlerden çok daha gelişmiştir ve güçlüdür. Ayrıca bu serideki traktörün motor günün 218/  160 HP/ kW olduğu görülmektedir ki bu da diğer birçok traktörden daha güçlü bir özellikte olduğunu göstermektedir. Altı adet silindirinin de bulunması yine motorun gücünü gösteren diğer bir etkendir. Yakıt deposunun litresi ise 320 litredir. Bu kadar yüksek litrede yakıt deposunun olması da hiçbir zaman yolda bırakmayacağı anlamına gelmektedir. Kaldırma kapasitesi 9.300 kg olarak ölçülmüştür. Direksiyonu hidrostatiktir. Toplam ağırlığı da 8.900 kg’dir. Ağır araç tercih edecek olan kişiler için çok uygundur. Ayrıca 40 km de yol hızı bulunmaktadır.

Sürüş Konforu

Landini 7 serisinin sürüş konforu da yine birçok markayı geride bırakacak cinstendir. Öncelikle diğer tüm Landini serilerinde olduğu gibi koltuk yapısı beli kaplar ve daha rahat bir şekilde sürüş sağlar. Dış etkenlere karşı korumalı olarak araçta cam bulunur. Bu da yağmurda ya da kışta daha iyi bir şekilde iş yapabilmeye olanak tanır. Görünüş olarak da diğer Landini serileri ile benzerlik göstermektedir. Kolay temizlenebilir bir özellik göstermesi işçiler için her şekilde zaman tasarrufu sağlayacak olup traktörün yoğun kirlerinden kurtulmanıza olanak verir. Landini 7 Serisi Bröşürü:

Yazar Hakkında

Kazım USLU

Traktörler hakkında bilgiler ve güncel fiyat listeleri paylaşıyorum.

Traktör Modelleri kategorisinden Yazılar

CASE IH Puma CVX

CASE IH Puma CVX

19 Eylül 2016

Tümosan 4000 Serisi

Tümosan 4000 Serisi

31 Temmuz 2016

Ursus C- 382

Ursus C- 382

02 Ocak 2018

Bozok 240 4x2

Bozok 240 4x2

10 Aralık 2017

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın