Landini 7 Serisi

landini7serisi-04

Çiftçinin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan trakötörün en iyi markalarından birisi de Landini’ dir. Landini 7 serisi de çiftçinin ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuş olan traktörlerden oluşmaktadır. Diğer traktörlerden çok daha büyük bir traktöre sahip olmak isteyen ve işleri büyük olan çiftçiler bu traktör serisini seçebilirler.

Öncelikle daha geniş tarlalarda çalışan işçiler için oldukça kullanışlı olan bu seride yakıt tasarrufu da bulunmaktadır. Yakıttan tasarruf sağlamak isteyen çiftçiler, zamandan da tasarruf sağlayabileceklerdir.

Motor ve Şanzıman

Landini 7 serisi diğer normal traktörlerden çok daha gelişmiştir ve güçlüdür. Ayrıca bu serideki traktörün motor günün 218/  160 HP/ kW olduğu görülmektedir ki bu da diğer birçok traktörden daha güçlü bir özellikte olduğunu göstermektedir. Altı adet silindirinin de bulunması yine motorun gücünü gösteren diğer bir etkendir. Yakıt deposunun litresi ise 320 litredir.

Bu kadar yüksek litrede yakıt deposunun olması da hiçbir zaman yolda bırakmayacağı anlamına gelmektedir. Kaldırma kapasitesi 9.300 kg olarak ölçülmüştür. Direksiyonu hidrostatiktir. Toplam ağırlığı da 8.900 kg’dir. Ağır araç tercih edecek olan kişiler için çok uygundur. Ayrıca 40 km de yol hızı bulunmaktadır.

Sürüş Konforu

Landini 7 serisinin sürüş konforu da yine birçok markayı geride bırakacak cinstendir. Öncelikle diğer tüm Landini serilerinde olduğu gibi koltuk yapısı beli kaplar ve daha rahat bir şekilde sürüş sağlar. Dış etkenlere karşı korumalı olarak araçta cam bulunur. Bu da yağmurda ya da kışta daha iyi bir şekilde iş yapabilmeye olanak tanır. Görünüş olarak da diğer Landini serileri ile benzerlik göstermektedir. Kolay temizlenebilir bir özellik göstermesi işçiler için her şekilde zaman tasarrufu sağlayacak olup traktörün yoğun kirlerinden kurtulmanıza olanak verir.

Landini 7 Serisi Bröşürü:

[pdfviewer]https://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/11/landini7.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir