DEUTZ FAHR 6 TTV SERİSİ

6ttv

İleri teknoloji gücüne sahip DEUTZ FAHR 6 TTV SERİSİ, 6160 TTV ve 6190 TTV traktörleri ile yüksek performans, üst düzey yakıt ekonomisi ve rakip tanımayan sürüş konforu sunuyor. Eskiye göre artık daha güçlü ve verimli motorlar sunan Deutz-Fahr, sık sık değişen şanzımanlarıyla uyumunu her zaman koruyor. Tasarımı ile ön plana çıkan bu seri, kibar kaportası ve muhteşem kabiniyle kendi tarzını yaratıyor.

Motor ve Şanzıman

6160 TTV ve 6190 TTV şanzımanı, işe en uygun şekildedir. Motorun ürettiği gücü en doğru şekilde kullanıp devamlı hız değiştirmektedir. Tüm bu işlemleri yaparken hiçbir şekilde bir sarsıntı meydana gelmemektedir. Şanzıman, ağır yüklerde bile yön değişikliği yapmaya izin verir ve yükün seviyesine göre hız otomatik ayarlanır.

Bütün tarımsal işlerde kullanılan bu modellerin hidrolik sistemleri oldukça verimlidir. 6160 TTV ile 6190 TTV modellerinin 3200 – 4000 kg arasında kaldırma gücü vardır. Arka kapasitesi sayesinde bu ağırlık 9200 kg’ı bulmaktadır. 6160 TTV ve 6190 TTV serisi, yüksek performans sunarken yakıt tüketimini de azaltıyor. DEUTZ FAHR 6 TTV SERİSİ devridaim olmadan emisyonları en iyi şekilde azaltıyor ve böylece eski modellere kıyasla %10 daha az yakıt tüketimi sağlıyor.

DCR enjeksiyon sistemi içerisinde bulunan yanma odaları sayesinde en zor çekiş uygulaması anında bile güçlü performans elde edilir. Düşük seviyedeki motorlarda bile etkili bir tork sağlarken, sadece gereken gücü vererek gereksiz yakıt kullanımını önlemiş olur.

Sürüş Konforu

Sürüş keyfini artırmak için üst düzey kalitede kabinlere sahiptir. Maxi Vision kabinleri ile otomatik kliması, havalı ve yaylı koltukları bulunmaktadır.  Yol ve çalışma ışıklarına özel kumandaları bulunan DEUTZ FAHR 6 TTV SERİSİ modelleri tamamen kontrolü elde tutarak 3 ayrı ortam cihazından izlenmektedir. Bütün sistem, sürücü koltuğunda yer almaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir