VALTRA T4 SERİSİ

Valtra T4-7

Hattat traktörlerinin belki de en güzide serilerinden biri olan Valtra T4 Serisi, 1998 yılında traktör sektörüne giren Hattat grubunun 2015’de yılın makine ödülünü alacak seviyeye ulaşmasındaki yolculuğunun son halkasını oluşturmaktadır.

Saatte 130 km hız yapabilen bu traktör serisi, bu özelliği ile Guiness rekorlar kitabına da girmeyi başarmıştır. Çiftçilerin tarlalarında ve bahçelerinde işlerini kolaylaştırmak için her zaman son teknolojiyi kullanma hedefinde olan Hattat Grubu, hem motor kalitesi hem de sürücüler için sağladığı konfor ile adından daha bolca söz ettirecek niteliktedir.

Motor ve Şanzıman

Valtra T4 Serisi, hem çevre hem de cep dostu olarak çiftçilerin gönlünü fethetmiştir. Teknolojinin motordaki son harikası sayılabilecek Stage4 özellikli Arco Power motoru ile daha az masraf ile daha yüksek performans üretebilen bu traktör serisi, ayrıca dört farklı şanzıman seçeneği sunarak çiftçilerin kendi traktörlerini tasarlamalarına olanak verir. Bu traktör serisinde Transport Boost ve Sigma Power özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde normal traktörlerin zorlanacağı yerlerde ve işlerde de her zamanki performansını gösterebilmektedir.

Sürüş Konforu 

Hattat traktörleri her zaman için sürücünün konforunu hedeflemiştir. Fakat gelişen teknoloji ile bu traktörler bu hedefini daha çok yerine getirmeyi başarmıştır. İşte 2015 yılının makine ödülünü alan Valtra T4 Serisi de maksimum konforu sağlamak için teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanmaya çalışmaktadır.

Bu noktada traktördeki koltuğu ve direksiyonu sürücünün isteğine göre ayarlanabilir olarak sunması, bu seriyi diğer traktörlerden farklı kılmaktadır. Her sürücü koltuğunu ve direksiyonunu kendisine göre ayarlayabildiğinden çok daha konforlu ve hatta daha güvenli bir sürüşe imkan tanıyan bu traktör serisi, saatlerini tarlalarda ve bahçelerde geçiren çiftçilerin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir