VALTRA N4 SERİSİ

N4-B1

Hattat Traktör grubu 1998 yılından beri ürettiği traktörlerine 2016 yılında bir yenisi eklemiş ve bu eklediği yeni traktör serisi ile 2016 yılının tasarım ödülüne layık görülmüştür. Valtra N4 Serisi olarak adlandırdığı bu traktör serisi ile Hattat Grubu, %100 yerli üretim ve uygun fiyatlar ile dünya standartlarını Türk çiftçilere sunmaktadır.

Motor ve Şanzıman

Valtra N4 Serisi, yalnızca dış tasarımında farklılık yaratmamış aynı zamanda motorunda da en yeniyi ve en teknolojik olanı zorlamıştır. Bu bağlamda Stage4 özellikli Agco Power motorunu Türkiye’deki traktör sektörüne adeta tanıtan Hattat Grubu, düşük maliyet ile ne kadar yüksek performans alınabileceğini göstermiş ve gerçek çevre dostu bir traktörün nasıl olabileceğini ispatlamıştır.

Ayrıca dört farklı şanzıman tipi sunan bu traktör serisi çiftçilerin kendilerine en uygun şanzımanı seçmesi imkanını tanıyarak çiftçilere bir özgürlük alanı da sağlamıştır.

 Sürüş Konforu

Bu traktör serisi sürücülerine ekstra konfor sağlamayı hedeflemektedir. Bu hedef ile “Eko Power” ve “Boost” özelliklerine ev sahipliği yapan Valtra N4 Serisi, traktörlerin normalde zorlanabileceği alanlarda ekstra güç seçeneği oluşturmakta ve bu sayede en zorlu işleri bile görece rahatlıkla halledebilmektedir.

Bunun dışında oldukça geniş ve konforlu bir sürücü koltuğuna sahip olan bu traktör serisi, koltuğun sürücünün isteğine göre ayarlanabilir olmasına da imkan tanımaktadır. Bu sayede uzun saatler boyunca çalışmak durumunda kalan çiftçilerin de konforunun bozulmasına engel olmaktadır.

Bu serinin traktörleri geniş kabin içindeki sürücü koltuğunun yanında yolcu koltuğu da sunmakta, böylece sürücünün yanındaki kişinin de daha rahat gitmesini sağlamaktadır. Son olarak ayarlanabilir direksiyona da sahip olan bu traktör serisi, adeta kişiye özel traktör ile bir ilk oluşturmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir