LS R Serisi

landinir

LS R serisi traktörler bağ ve bahçeler için özel bir şekilde tasarlanmıştır. İşleri daha da çabuklaştıran yönlerinin bulunması sizin için vakit kaybını önleyecektir. Öncelikle bu traktörde çekiş performansının daha da artmasını sağlayan çiftçekere özelliği bulunmaktadır.

Bu da traktörü daha da güçlendiren bir etkendir denebilir. Bunun haricinde dar alanda çalışsanız bile manevranın kabiliyetini arttıran özelliği sayesinde daha kolay bir şekilde toprağı sürmenizi sağlayacaktır. Bu seride iki farklı model bulunur. Bu modeller ise R50 (4WD) ve R60 (4WD) ‘tır.

Motor ve Şanzıman

Landini R serisinin iki farklı modeli olduğu için bu modellerin özelliklerini de ayrı şekilde incelemek gerekmektedir. Öncelikle ilk modele yani R50’ ye baktığımızda bu modelin motor gücünün 47 BG olduğu görülmektedir. Serinin diğer bir modeli yani R60 modelinin motor gücü ise diğerinden daha yüksektir. Bu modelin motor gücü de 57 BG olarak belirlenmiştir. Hava filtresi ikisinde de kuru tiptir. İkisinin de yakıt deposu hacmi aynıdır ve 40 litredir. Silindir sayısı ikisinde de dört adettir. Direksiyonları ise hidrostatiktir. Ayrıca iki modelin de ağırlıklarının birbirleri ile aynı oldukları görülmektedir. Ağırlıkları ise 1.625 olarak ölçülmüştür.

Sürüş Konforu

Landini R serisi sürüş konforu olarak incelendiğinde ikisi de aynı özellik göstermektedir. İkisinin de sürüş konforunun iyi diye nitelendirileceğini söylemek gereklidir. Zamandan daha fazla tasarruf sağlamak isteyen kişilerin işini görecek kapasitede olan bu traktörler, aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlamaktadır. Bunun haricinde dış görünüş olarak da küçük bir yapıya sahip olması daha küçük alanlarda çalışacak kişiler için büyük bir avantaj durumundadır. Ayrıca görünüş olarak da oldukça modern olduğunu söylemek gerekir. Kolay temizlenmesi de tercih sebebidir.

[pdfviewer]https://www.traktorler.net/wp-content/uploads/2017/12/landini-r-serisi.pdf[/pdfviewer]

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir