Kuvvet 130 Lüks CRD4 Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Erkunt Traktör tarafından üretilen 134 beygir gücünde yeni Kuvvet 130 Lüsk CRD4 modeli teknik özellikler bakımından diğer modellerden ayıran birçok özelliğe sahiptir. Türk malı Erkunt’un yeni modeli Kuvvet 130, 32+32 Power Shuttle & Powershift bir şanzımana sahip tarla tipi traktördür.

3,6 litrelik hacme sahip 4 silindir bulunmaktadır. Dakikada 1600 devir üreten 500 Nm tork gücüyle öne çıkan Kuvvet 130, 4500 kg kaldırma gücüyle yine kendinden bahsettirmeyi başarıyor. Sadece kabinli modeli bulunan bu traktörün motor kısmı ise Deutz’a emanet.  Deutz / TCD3.6L4-CFXT88 DOC,SCR motor ile 4 çekerin gücünü tarlanın her köşesinde hisedeceksiniz.

erkunt-kuvvet-pdf-traktorlernet

Traktörün teknik verilerinin bulunduğu PDF dosyası Erkunt Traktör resmi internet sitesinden sizlerle paylaşmak adına alıntılanmıştır. Güncel Erkunt Fiyat listesine Göre bu traktörün anahtar teslim satış fiyatı ise 395 Bin TL‘dir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir