Kubota B 2420 Serisi

kubotab2420-kapak

KUBOTA B 2420 bahçe motoru serisi çiftçiye pek çok imkanı bir arada sunmaktadır. Hem yüksek manevra kabiliyeti hem ideal boyutlar hem de konforlu bir sürüş imkanı birlikte tanınmaktadır.

kubotab2420-ortaSürücüsüne her türlü imkanı tanımakta olan B 2420 serisi alan kazma bağlamında oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Takılabilen ekipman bakımından da oldukça geniş bir seçenek sunmaktadır. Uygun boyutların yüksek kalite ile buluştuğu B 2420 serisinde sürücü iş boyunca platform içerisinde özgürce hareket edebilmektedir.

Motor ve Şanzıman

kubotab2420-ic2

4 WD çekiş seçeneği sunmakta olan KUBOTA B 2420 serisi 9 ileri ve 3 geri vitese sahiptir. Azami hız 19.5 km/h seviyesindedir. Üç girdap sistemi ile çalışmakta olan motor düşük yakıt tüketimi ile yüksek güç üretmekte oldukça başarılıdır. Yüksek tork sağlayarak en güç işlerden bile alnının akıyla çıkan küçük canavar ses ve titretişimi de minimum seviyelerde tutmaktadır. Kaliteli emisyon seviyesi ile motor ömrü uzamaktadır. 615 KG kaldırma kapasitesine erişebilmektedir. Çift hidrolik çıkışı ile ayarlanabilir esnek çeyrek inç valf ayarı imkanı sunmaktadır. Yağlı disk fren sistemi ile kolay iş imkanı tanımaktadır.

Sürüş Konforu

kubotab2420-ic1

Küçük boyutu ile yüksek güç üretme anlamında harikalar yaratan KUBOTA B 2420 serisi sürücüye sağladığı sürüş konforuyla da ön plana çıkmaktadır. Hidrolik direksiyon sistemi ile uzun sürüşlerde dahi sürücünün yorulmadan işine devam etmesini sağlamaktadır. 26 Litre kapasiteli mazot deposu ile uzun süre rahatlıkla çalışma imkanı tanımaktadır. Sadece tarlada değil yolda da başarılı bir tutuş deneyimi sunmaktadır. Serinin diğer özellikleri arasında şunları yer almaktadır;

  • Kaliteli gösterge paneli
  • Süspansiyonlu Koltuk
  • Rahat hareket imkanı tanıyan platform
  • Yakına konumlandırılmış kol ve düğme sistemleri

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir