Fendt P Serisi Biçerdöver

fendt_p_bicerdover_01

Hasatların dövülmesinde, biçim ve harmanlanmasında büyük rol oynayan bu büyük makineler tüm araçları sadece güç ve beygir üzerine değil,  güvenlik ve konfor da ön planda tutulmuştur. Bu özellikleri ile Fendt p serisi çoğu kişi tarafından büyük bir ilgi duymuştur.

Bu serinin en büyük özelliği olarak kullanıcının çalışma sırasında içinde bulunduğu kabin kısmının büyük olmasıdır. Çok sayıdaki yeni özellikleri ile düşük ve yüksek beygir sınıfının tanımını yeniden yapmaktadır.

fendt_p_bicerdover_02

Fendt P Serisinin Özellikleri

Firma, sizlere daha iyi bir hizmet kalitesi sunabilmek için Fendt p serisini kullanmanızı önermektedir. Stoklarında yedek parça tutarak sizlere daha iyi hizmet verebilmeyi hedeflemektedirler. Fendt p serisi özellikleri arasında başlıca sabit verimlilik akışı joyistik ile sağlanmaktadır. Harmanlama ünitesi bulunan kamera sayesinde, kullanıcı kabin içerisinden rahatlıkla izleyebilmektedir. Fendt p serisi otomatik olarak çalışma hızını artırmaktadır. Fendt p serisi özel AGCO güç motorları tarafından desteklenmektedir. Bu motorlar en yüksek emisyon standartların da tier 4 finali ile uyumludur. En ileri teknoloji ile üretilen Fendt p serisi, minimum yakıt ile minimum güç üreterek çevreyi korumasını göz önünde bulundurmaktadır. Fendt p serisi 1.000 litrelik yakıt bulundurmaktadır. Ayrıca AdBlue için 120 litre ek tankı bulunmaktadır.

Fendt P Serisi Sürüş Konforu

Çiftçilerin en büyük iş ortağı fendt p serisi, işin tüm yükünü üstlenerek kullanıcıya büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Geniş iç hacmi ve sürüş konforu birçok kişi tarafından tercih edilme sebepleri arasındadır. Operatörlerin çalışma koşullarının başında maksimum performans elde etme şartı gelmektedir. Doğru yerde mükemmel görüş performansı ve kontrol elemanları sayesinde operatör stresini azaltmaktadır. Ayrıca elektronik güvenlik sayesinde aracınız son derecede korunmaktadır. Ön camda bulunan özel izolasyon sayesinde kabin içersine ses gelmesini önlemektedir. Varioterminal 10.4-b elektrikli ayarlanabilir aynalar sayesinde arka tarafa doğru mükemmel sürüş yapmanızı sağlamaktadır. Fendt p serisi sürüş konforu içerisinde son teknoloji ile donatılmış konforlun koltuklar bulunmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir