Erkunt Haşmet Serisi

Haşmet110L4WD-CRD-Deutz-01

Haşmet Serisi hayvancılık ve tarımla uğraşan pek çok çiftçinin beğenerek kullandığı en güçlü ve konforlu traktör sınıflarının başında gelmektedir. Yan pistonlar ve hidrolik sistemler muazzam bir denge içerisinde çalışmaktadır.

Sürüş esnasında büyük kolaylık sağlayan Erkunt Haşmet serisi güçlü çekiş seviyesi ve yüksek kaldırma kapasitesi ile dikkat çekmektedir. 110 HP beygir gücüne sahip araçlardan oluşan serinin Erkunt bünyesinde ki en güçlü sınıf olduğundan söz edilebilmektedir. Araç içerisinde ki gösteriyle de dikkat çekmekte olmasının yanı sıra her haliyle güçlü ve iş kolaylaştırıcı görünmektedir.

Motor ve Şanzıman

Erkunt Haşmet modelleri büyük ve güçlü traktörler olmasına karşın çok düşük seviyelerde yakıt tüketimi sağlayarak çalışmaktadır. Verimli motorların bulunduğu gövde kompozit yapıdan oluşmaktadır. 4 Silindir motorun yanı sıra Turbo emiş sistemleri de araçların muazzam bir performans sergilemesine katkıda bulunmaktadır. Yüksek motor yağı ve yakıt depolayabilme kapasiteleri Haşmet serisinin artı yönlerinden bir diğeridir. Muazzam silindir çapı ve kurs boyu pek çok olumlu etkiyi de beraberinde getirmektedir.

maxresdefault

Sürüş Konforu

Aracın kullanım kolaylığı ve yolcunun konforu pek çok özellik ile desteklenmektedir. Hem yol tutuşu hem de yolcunun araç içerisinde ki konforu her yönüyle düşünülmüştür. Erkunt Haşmet yol boyunca güvenliği elden bırakmayan özellikleri ve yolcunun fiziksel rahatlığını sağlayabilmeye yönelik pek çok donanıma sahiptir.  Bu donanımlar arasında özellikler ise şöyle sıralanmaktadır;

  • Joystick Vites ile Kolay Vites Değişimi
  • Kabin Amortisörleri ile Konforlu Bir Sürüş Deneyimi
  • Orta ve Yan Kesimlere Konumlandırılmış Kollar Sayesinde Kolay Ekipman Ayarlama İmkanı
  • Rahat Oturma Keyfi Sağlayan Yolcu Koltuğu
  • Her Türlü Özelleştirme İmkanı Sunan Direksiyon
  • Gündüz LED Işıkları
  • Dijital Klima İmkanı

Erkunt haşmet serisi sıfır satış fiyatı 140 Bin TL civarındadır. Resimler alıntıdır. İlk Fırsatta Traktörler.Net editörleri tarafından yeni resimler eklenecektir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir