Deutz Fahr Agroplus F55 -65-75 KEYLINE

agroplusf-keyline-02

Hobi bahçeleri ve bağlar ne kadar büyük tarlalar kadar fazla ilgiye ihtiyaç duymasa da, bazı işlerde traktörler oldukça faydalı olabiliyor. DEUTZ FAHR AGROPLUS F55 -65-75 KEYLINE, bu tür kullanımlar için oldukça kullanışlı bir traktör modeli. Bu tarz kullanımlar için üretilmiş diğer markalara göre oldukça kaliteli iş çıkarmayı başaran bu model, kullanım kolaylığı ile gözleri kendine çevirmeyi başarıyor.

Ayrıca oldukça sade bir kullanım sağlayan DEUTZ FAHR AGROPLUS F55 -65-75 KEYLINE, bahçe çalışmalarınızda size istediğiniz performansı ve konforu sağlayacaktır. Mükemmellik ve güvenilirlik istediğinizde bu model tercihleriniz arasında yer almalı.

Motor ve Şanzıman

Bahçe işlerinde önemli olan düşük bütçeler ile kaliteli işler çıkarmaktır. DEUTZ FAHR AGROPLUS F55 -65-75 KEYLINE,  düşük bütçelere hitap etmesinin yanı sıra uzun çalışma sürelerine karşı başarıyla ayakta kalacak bir motora sahiptir. 3 silindirli SDF 1000 EURO 3 motora sahip olan bu model, her silindirinde ayrı bir enjeksiyon pompasına sahiptir. Bu da zor şartlarda bile oldukça başarılı sonuçlar elde etmenize olanak sağlamaktadır.

En ağır şartlarda en başarılı sonuçları almaya yardımcı olan bir diğer unsur da hiç şüphesiz şanzımandır. 15 ileri+15 geri shuttle şanzımanı ve dişli sürüngen vitesi sayesinde çok düşük hızlarda da faaliyet gösterebilmektedir. Ekim-biçim gibi işlerde 0.38 km/sa ve 2.4 km/sa gibi düşük hızlarda maksimum verim ile çalışmayı başaran bu model, en zor şartlarda maksimum güvenlik sağlar.

Sürüş Konforu

DEUTZ FAHR AGROPLUS F55 -65-75 KEYLINE, bahçe işleri için oldukça sade ve işlevsel olarak üretilmiştir. Her şeyden önce sürücünün rahatlığı en önemli konudur ve vites kolları sürücüyü engellemeyecek şekilde yerleştirilmiştir. Hem işlevselliği, hem de gücü bir arada arayanlar için DEUTZ FAHR AGROPLUS F55 -65-75 KEYLINE oldukça iyi bir seçenek olmaktadır.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir