HaberJohn Deere

Elektrikli Traktör Üretimi için John Deere’de Atağa Geçti

Tamamen uzaktan yönetebilen programlanabilir tarım aletleri piyasası büyük tarla sahipleri tarafından tercih edilmeye başladıkça büyük traktör ve tarım aletleri üretici firmaları yeni taleplere göre kendilerini geliştirmeye başladılar.

John Deere kablolu ve elektrikli uzaktan yönetebilen bir portatifi geliştirmeyi başardı. Uzun bir kablo yardımıyla elektrik ihtiyacını tarla boyunca karşılayan ve bir sürücüye ihtiyaç duymayan model önümüzdeki yıl çiftçilerin kullanımına sunulacak.

Kablolu olması çoğunun aklında soru işareti bıraksa da arazinin iki tarafına kurulacak bir elektrik sistemiyle 20 saatten fazla günlük iş yapması muhtemel gözüküyor. Kabloyu zararsız bir şekilde kendiliğinden serip sonra tekrar topluyor ve şarj içinde ek süre ve maliyet gerektirmiyor.

Bir pili bulunmadığı için belirli periyotlarda pil değişimi gerektirmeyen bu araca dilerseniz gerekli gücü sağlayarak pilde taktırabilirsiniz.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu