FuarlarHaber

AgroExpo 2022 Tarım Fuarı Ne Zaman Yapılacak

İzmir’de yapılacak olan 17. AgroExpo tarım fuarı 2022 yılının Şubat ayında gerçekleştirilecek. 02-06 Şubat tarihleri arasında yapılacak tarım fuarı, Fuar İzmir’de katılımcılar ile sektörün önde gelen firmalarını buluşturacak.

Fuar İzmir Adresi:
Zafer, Zafer Mahallesi, 840 Sk. Fuar Alanı No:2, 35410 Gaziemir/İzmir

Eğer sizde AgroExpo 2022 Tarım Fuarı’na katılmayı düşünüyorsanız Online Bilet alarak fuar alanına hızlı bir şekilde girebilirsiniz.

2021 yılında 80 ülkeden 774 katılımcının dahil olduğu Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na 2022 yılında önceki yıldan daha geniş bir katılımcı sayısı(1050) bekleniyor. Fuarda son teknoloji tarım ekipmanları, hayvancılık ekipmanları, traktör modelleri sergilenecek. 4 gün sürecek olan fuara saat 10:00 – 18:00 saatleri arasında giriş yapabilirsiniz. Giriş bileti yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

2022 yılında 90 ülkeden 1050 katılımcı Avrupa’nın en büyük 4. tarım fuarı AgroExpo ile Türk Tarım sektörüne konuk olacak.

Agroexpo 2022 yılı fuar broşürü için tıklayın.

Organizasyon firması resmi internet sitesi üzerinden derlenen bilgiler sitemizde paylaşılmıştır. Firma, fuarın saatini, gününü ve katılım koşullarını değiştirebilir. Sorun yaşamamak adına AgroExpo internet sitesine giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu nedenle doğacak maddi manevi sorundan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Resim Sahipliği: Bu içeriğin kapak fotoğrafı, AgroExpo sitesinden alıntılanmıştır ve resim AgroExpo’ya aittir.

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu