Agco Challenger 1000 Serisinin Satışına Başlıyor

challenger-1000-serisi

Traktör endüstrisi giderek güçleniyor. Çağın gerektirdiği şekilde modern bir tarım hayatı süren çiftçiler, işlerini kolaylaştıracak ürünleri tercih etmeye devam ediyor. Modern tarımın getirdiği ağır ekipman işleri içinde Traktör üretici firmalar yeni ve güçlü traktörlerin üretimi üzerinde çalışıyorlar.

AGCO tarım bünyesinde bulunan Challenger markası Eylül ayında yeni 1000 serisi traktörlerinin satışına başlayacak. 6 silindirli ve yüksek beygirli motorların bulunduğu bu seride ise 4 farklı model var.

Man firmasının ürettiği 12.4 litrelik motor hacmi ile yüksek torklu bu traktörler, AGCO firmasının traktör piyasasındaki pazar gücüyle birçok ülkede satışa sunulacak. Motor hacminin ve silindir sayısının fazla olduğuna aldanmayın. Traktörü üreten mühendisler, bu traktörün düşük yakıt tüketimininde üzerinde durmuş. Hem güçlü hemde az yakıt tüketen bir traktör.

Teknolojik açıdan traktör birçok özellik ile donatılmış. Traktör arazi tipini algılayarak kendi belirlediği hız limitleri arasında hareket ediyor. İleri ve geri şanzıman tek dokunuş ile gerçekleşiyor ve mühendislerin traktörün sürüş kolaylığını aktardığı cümle;”Bu traktörü kullanmak bir çim biçme makinesini kullanmak kadar kolaydır.”

Traktorler.NeT

Traktör bilgileri, fiyat listeleri, traktörlerle ilgili teknik içerikler içeren websitesidir. Aklınızdaki traktör modelini sitemizde aratarak hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir